Ko saņem nomnieki

Platība

“Urban Stock” kopējā iznomājamā platība sasniegs 9400 m2. Šī platība ļaus īstenot dažādas biznesa vīzijas un plānus.

  • Viena nomas platība variēs no 270 m2 līdz 890 m2.

  • Katram klientam būs pieejamas telpas divos stāvos. Pirmajā stāvā tiek plānota ekspozīcijas zāle, veikals, biroja, noliktavu telpas vai telpas nelielai ražotnei. Otrajā stāvā varēs izveidot biroju, kā arī ilgtermiņa ekspozīciju vai vieglu kravu noliktavu.

  • Katrai nomas telpai pieejami plaši paceļamie vārti preču piegādei un izsniegšanai.

  • Visā kompleksā tikai 2 biroji un 3 noliktavu sekcijas izvietotas vienā stāvā:

    • Biroji – katrs 139 m2 platībā, 3. un 4. stāvā.

    • Noliktavas – katra 213 m2 platībā, 1.stāvā.

Kompleksā paredzētas vietas 24 nomniekiem. Vidēji 400+ m2 vienam.

“Urban Stock” īpaši būs gaidīti, piemēram, interjera lietu saloni, IT uzņēmumi, sporta preču, interneta veikali un tehnoloģiju uzņēmumi. Telpas būs piemērotas arī kopstrādes (cowork) telpām, arhitektu birojiem, nelieliem velo, auto vai moto saloniem.

Tehniskā informācija

Pieļaujamā grīdu slodze

400 kg/m2

Elektrība

50A, 3 fāzes katrai nomas platībai

Apkure

Moderna un efektīva gāzes apkures sistēma. Par jūsu siltumu gādās Bosch ZBR100-3 apkures katli ar jaudu no 5 kW līdz 800 kW. Tie ir pilnībā automatizēti, izmantojot Bosch mobile āra temperatūras sensorus un tālvadības griestu apkures sistēmu.

Ventilācija un kondicionēšana

Noliktavas un biroji būs aprīkoti ar svaiga gaisa vārstiem, kas ļaus regulēt gaisa apmaiņu, lai telpās vienmēr būtu svaigs un tīrs gaiss. Komplekss būs aprīkots arī ar gaiss – gaiss tipa siltumsūkņiem, kas spēj efektīvi darboties arī ekstrēmos laika apstākļos, līdz pat -25 °C.

Logi un durvis

Visās telpās būs augstas kvalitātes logi un durvis, kas nodrošinās izcilu siltuma un skaņas izolāciju. Pirmā stāva telpās ievietoti siltināti dubultstikla alumīnija logi. Augšējos stāvos – Fenster zīmola plastmasas logi, kas iekļausies telpu dizainā un nodrošinās siltumu.

Drošības risinājumi

Visas telpas aprīkotas ar ugunsgrēka un apsardzes signalizācijas sistēmām, dūmu un karstuma detektoriem, kā arī trauksmes zvanu. Tie savienoti ar centrālo signalizācijas sistēmu.

Kā nomāt?

Sadaļā Plānojums izvēlieties piemērotākās telpas un sazinieties ar mums!